Skontaktuj się z nami
535 348 280 lub 570 026 237

O FIRMIE

Co nas wyróżnia?

Dbamy nie tylko o Twoje finanse, ale również o Twój czas.

Jesteśmy nowoczesnym biurem rachunkowym, dlatego wprowadziliśmy nowe rozwiązania. Jednym z takich rozwiązań jest właśnie księgowość mobilna-zdalna. Ten rodzaj usługi przeznaczony jest dla przedsiębiorców, którzy z różnych powodów nie mogą osobiście dostarczyć dokumentów do biura. Usługa księgowość mobilna-zdalna umożliwia prowadzenie księgowości klienta bez konieczności wizyt w biurze rachunkowym. Odbierzemy od Ciebie dokumenty i dostarczymy z/do siedziby lub innego wskazanego punktu. Usługa jest wliczona w cenę.

Wiemy, że księgowość Twojej firmy, to nie tylko wypełnianie wszelkiego rodzaju deklaracji, wyliczanie podatków i podawanie ich kwot. Do każdego przedsiębiorcy podchodzimy indywidualnie i zapewniamy szereg spersonalizowanych usług opartych na sprawdzonych rozwiązaniach wypracowanych na bazie wieloletniego doświadczenia.

Zespół

Twoja firma zostanie powierzona właścicielom biura posiadającym wykształcenie kierunkowe oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe. Kwalifikacje naszego biura rachunkowego poświadcza wieloletnia praca właścicieli na stanowisku: księgowego, kadrowego oraz informatyka (w tym Inspektora Ochrony Danych Osobowych, w myśl obecnie obowiązujących przepisów RODO).

Odpowiedzialność biura

Działalność biura rachunkowego objęta jest ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia księgowości. Ponadto, by zwiększyć Państwa bezpieczeństwo, nasze biuro objęte jest dodatkowym ubezpieczeniem uwzględniającym obsługę kadrowo-płacową oraz w razie postępowań karnych, karno-skarbowych oraz administracyjnych. Wdrożyliśmy także szereg zabezpieczeń aby Państwa dane były chronione w należyty sposób. Tworzymy kopie bezpieczeństwa, które są przechowywane w data center, które jest znane tylko właścicielom. Pracujemy na programach księgowych zgodnych z wymogami stawianymi przez przepisy prawa podatkowego, pracy oraz innych.

Usługi

Wdrożyliśmy programy, które zapewniają sprawną obsługę księgową oraz obieg dokumentów. Zadbaliśmy, by obowiązki związane z przepisami podatkowymi przebiegały: dokładnie, sprawnie, by móc skupić się na rozwojowych aspektach firm naszych klientów.

Nasi Klienci prowadzą działalność w branżach:

  • informatycznej,
  • turystycznej,
  • transportowej,
  • programistycznej,
  • budowlanej,
  • gastronomicznej,
  • kosmetycznej,
  • fryzjerskiej,
  • …i wielu, wielu innych.